Roll Shape Nedir?

2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan Rollshape, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır.

Selülitlerin giderilmesine, sıkılaşmaya ve gevşeyen, sarkan cildin kısa süre içerisinde toplanmasına yardımcı olur.

SizdeRoll Shape® cihazı ile hayal ettiğiniz görünüme kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirisiniz

ÖzelliklerAçıklama
Ozon TeknolojisiOzon, oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Dilatasyonu canlandırır arter duvarlarının ferahlamasını sağlar. Yağlar yüzünden oluşan blokajların açılmasına sebep olur. Yağ yakılımını hızlandırır. Hem sıvı hem de gaz halindeki ozon bakteri, mantar, protozoa ve virüs gibi canlılar üzerinde etkili olabildiği belirtilmiştir. Bakteri ve patojenleri öldürür.
Kolajen Teknolojisi (Kolajen Teknolojisi Paneli)Kolajen, insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra azalmaya başlar. Bu kilo kaybını etkileyen en büyük sebeplerden biridir. Kolajen; insan organizmasının en büyük dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar. Kolajen sentezi arttıkça metabolizma çalışmaya başlar.
IR lnfrared (lsı)Kabin içi sağ ve sol panellerde ısı teknolojisi lnfrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutumasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır. Ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur. Terleme yoluyla açılan gözeneklerin içerisinden kolajen ve ozonun cildin alt katmanlarına inmesine yardımcı olur.
KromaterapiKromaterapi renklerin organizmalar üzerindeki uygulamadır. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır; Cilde pozitif iyonlar yükler, vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı için yararlıdır ve vücut çakralarının açılmasına yardımcı olarak bölgesel kilo kaybını kolaylaştırır.
Hava İyonizasyonuSağlıklı pozitif iyonlar salgılar, modern yaşam vücuda zindelik ve enerji kazandırır. Ortamındaki elektronik ekipmanlar sebebi ile oluşan uyuşukluk, halsizlik ve yorgunluk etkilerini minimum seviyeye indirir.