Vacu Activ® Nedir?

Avrupa Birliği’nde üretilmiş, yenilikçi bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum, ozon ve kolajen teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

Sizde Vacu Activ® cihazı ile 10x daha hızlı kilo vermek için bizimle iletişime geçebilirisiniz

ÖzellikAçıklama
Ozon TeknolojisiOzon, oksijenin dokular tarafından kullanımını iyileştirerek kan dolaşımını hızlandırır ve geliştirir. Dilatasyonu canlandırır arter duvarlarının ferahlamasını sağlar. Yağlar yüzünden oluşan blokajların açılmasına sebep olur. Yağ yakılımını hızlandırır. Hem sıvı hem de gaz halindeki ozon bakteri, mantar, protozoa ve virüs gibi canlılar üzerinde etkili olabildiği belirtilmiştir. Bakteri ve patojenleri öldürür.
Kolajen Teknolojisi (Kolajen Teknolojisi Paneli)Kolajen, insan vücudunda bulunan bir tür lifli proteindir. Vücutta kolajen üretimi 30 yaşından sonra azalmaya başlar. Bu kilo kaybını etkileyen en büyük sebeplerden biridir. Kolajen; insan organizmasının en büyük dokusu olan kas bağ dokusunun içerden beslenmesini destekler ve dokuyu yeniden canlandırarak sıkılaşmasını sağlar. Kolajen sentezi arttıkça metabolizma çalışmaya başlar.
Aromaterapi HaznesiHastalıkları önlemek veya olmuş hastalıklarda vücudun bağışıklığını güçlendirerek kendi savunma sistemini destekler migren, astım vb. hastalığı olan kişilerin çok daha rahat spor yapmasına yardımcı olur.
Vakum PaneliCihazın içinde bulunan vakum teknolojisi ile hava tamamen çekilir ve oluşan alçak basınç ortamında kişinin yürüyüşü zorlaşırken, kilo kaybı ve ödem atma maksimum seviyeye çıkar.
IR lnfrared (lsı)Kabin içi sağ ve sol panellerde ısı teknolojisi lnfrared özelliği cildin derin katmanlarında birikmiş yüksek toksinlerin atılmasını sağlar; ısıyla beraber eklem tutumasını azaltır, kas spazmlarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır. Ağrıları dindirir, yumuşak doku zedelenmesine iyi gelir. Ayrıca iltihaplı ödem ve ifrazatların çözümüne yardımcı olur. Terleme yoluyla açılan gözeneklerin içerisinden kolajen ve ozonun cildin alt katmanlarına inmesine yardımcı olur.
KromaterapiKromaterapi renklerin organizmalar üzerindeki uygulamadır. Renklerin hormonlar üzerinde olumlu etkileri vardır; Cilde pozitif iyonlar yükler, vücut dengesi, direnci ve ruh sağlığı için yararlıdır ve vücut çakralarının açılmasına yardımcı olarak bölgesel kilo kaybını kolaylaştırır.
Hava İyonizasyonuKabin içerisindeki havayı dengeler.