SlimWorld® Şimdi Ulukent'de

SlimWorld'de Eğlenirsiniz Spor Yaparsınız Sosyalleşirsiniz Desteklenirsiniz

Ayrıca; Diyetisyen Desteği  Özel Spor Koçu Ölçüm, Analizler Programlar Kahve Köşesi Çocuk Aktivite Alanı ve daha fazlasına Ekstra hiç bir ücret ödemezsiniz

SlimWorld şimdi Ulukent’de

1000+

Kalıcı sonuç alan danışanımız

-8~12 KG / 1 Ay

Danışanlarımızın 1 ayda ortalama kilo kaybı*

10 Kat

Sıradan bir spora göre alabileceğiniz maksimum verim. 

DİYETİSYENLERİMİZDEN SİZE MESAJ VAR!

Konusunda uzman diyetisyenlerimiz, sizlerin yaşam tarzına en uygun ve sağlıklı kişisel programınızı oluştururlar. Gelişmeleri kontrol eder ve sürekli düzenlerler.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
4,9 Puan

konum için tıklayın

DİYETİSYEN
0
ANTRENÖR
0
AKTİVİTE
0
Diyetisyen Desteği + Özel Spor Koçu + Ölçüm, Analiz ve Kişiye Özel Program

Özel teklif SADECE BUGÜN
Vacu-Activ, X-BODY, RollShape
Seans Alımlarınızda

Geçerli %15 İNDİRİM

SlimWorld® Ulukent'de Sizlere Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Vacu Activ®

Orijinal Vacu-Activ cihazları ile İzmir, Ulukent’de spor yapabilirsiniz.

Avrupa Birliği’nde üretilmiştir. yenilikçi bir zayıflama ve incelme cihazıdır. Koşu bandı üzerinde bir yandan yürür veya koşarken, diğer yandan vakum, ozon ve kolajen teknolojileri ile donatılmış düşük atmosferik basınç ortamında haftada ortalama 5000 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

X-BODY®

Aynı zaman lisanlı bir fizik tedavi teknolojisidir. EMS antrenmanı, fiziksel antrenmana kıyasla daha hızlı sonuç verir. Saatlerce yapılan fiziksel antrenman sonucunu, EMS antrenmanı ile 15-20 dakika gibi kısa bir sürede görmek mümkündür. Zayıflamak, kas gelişimi ve çeşitli tedavilerde kullanılır. X-Body EMS şimdi İzmir Ulukent’de

RollShape®

2.500 yıllık Uzakdoğu masaj tekniğinin günümüz teknolojisine uyarlanmış hali olan RollShape®, kan dolaşımını hızlandırarak, üstün rahatlama, ağrıları dindirme ve selülit giderici etkiler sunan ileri teknolojili bir masaj cihazıdır.

Selülitlerin giderilmesine, sıkılaşmaya ve gevşeyen, sarkan cildin kısa süre içerisinde toplanmasına yardımcı olur.

RollShape® teknolojisi şimdi İzmir, Ulukent’de

Reformer Pilates

İzmir Ulukent’de Reformer Pilates ile Güçlü ve Esnek Bir Vücuda Kavuşun!

Reformer Pilates, kaslarınızı güçlendirmek, esnekliğinizi artırmak ve genel kondisyonunuzu geliştirmek için ideal bir egzersiz sistemidir. Joseph Pilates tarafından geliştirilen bu yöntem, özel olarak tasarlanmış bir alet olan reformer kullanılarak gerçekleştirilir. Reformer, egzersizlerin direncini ve zorluğunu ayarlamanızı sağlayarak her seviyeden bireye hitap eder.

Geri Bildirim

Danışanlarımız Hakkımızda Ne Dediler?

Tüm danışanlarımız ile tek tek ilgilendiğimiz, Ölçüm, analiz ve performans takibi yaptığımız ve bu değişikliklere göre sürürülebilir diyetisyen desteği verdiğimiz büyük bir sağlık yapısının parçasıyız.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Kişisel Bilgiler
Cinsiyetiniz
KVKK İletişim Onayı
Kişisel Bilgilerinizin Korunması:

Slim World®, web sitemizde sizden topladığımız tüm kişisel bilgileri, Türkiye Kişisel Verileri Koruma Kurumu (“KVKK”) tarafından belirlenen yasalara ve düzenlemelere uygun olarak işlemektedir. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak ve sadece pazarlama ve bilgilendirme amaçlı sizlerle iletişim kurmak için kullanılacaktır.